زبان Fa En چهارشنبه 30 خرداد 1403 ساعت 14 و 8 دقیقه

ارایه سایت فروشگاهی رایگان

این نوع سایت با امکان انتخاب قالب های متنوع و حرفه ای (قریب به 30 فالب رایگان) جهت استفاده صاحبان مشاغل و کسب و کار به صورت رایگان آماده و جهت استفاده در شرایط کنونی کسب و کار در نظر گرفته شده، تمامی مراحل انتخاب قالب، تحویل دامنه .ir، نصب سایت، ورود اطلاعات به صورت رایگان و در اسرع وقت صورت می گیرد و تنها هزینه ای که شما بعد از تحویل سایت پرداخت خواهید کرد، هزینه هاست و هزینه نگهداری سایت می باشد و حتی در این مرحله خدمات مربوط به بروز رسانی ها و ... به صورت رایگان انجام خواهد شد.

شما با انتخاب این روش دریافت خدمات، با هزینه اندک آبونمان ماهیانه صاحب سایتی حرفه ای با تمامی امکانات و خدمات در لحظه و منظم می شوید، مثل اینکه نیرویی مقیم و حرفه ای در مجموعه خود برای نگهداری و ویرایش های دایمی سایت خود(حتی به صورت روزانه) استخدام کرده اید.

هزینه های این خدمات برای یک سایت فروشگاهی از 150 هزار تومان شروع و حداکثر تا 300 تومان پرداخت ماهیانه با توجه به تعداد محصولات دارای پشتیبانی امکان افزایش دارند.

ولی اگر مشتری نیازی به دریافت خدمات پشتیانی دایمی نداشته باشد(به وسیله آموزش امکان و زمان مدیریت و ویرایش سایتش را داشته باشد) می تواند با پرداخت مبلغ یک میلیون تومان سایت را دریافت و جهت مدیریت مسایل فنی شخصا اقدام کند.

در ضمن برای مجموعه های که از این خدمات بهره مند می شوند امکان ارایه خدمات سئو و شبکه های اجتماعی به صورت ارزان قیمت و مقرون به صرفه نیز به صورت قرارداد های مکمل فراهم می شود.

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با ما تماس بگیرید :