زبان Fa En یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 13 و 50 دقیقه

ارایه سایت خبری رایگان

این نوع سایت با توجه به نیازهای یک سایت خبری و با در نظر گرفتن تمامی ملزومات این حرفه آماده و به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت، تمامی مراحل انتخاب قالب، تحویل دامنه .ir، نصب سایت، ورود اطلاعات به صورت رایگان و در اسرع وقت صورت می گیرد و تنها هزینه ای که شما بعد از تحویل سایت پرداخت خواهید کرد، هزینه هاست و هزینه نگهداری سایت و هزینه تامین خبر در حیطه مورد نظرتان (خبرنگار هوشمند) می باشد و حتی در این مرحله خدمات مربوط به بروز رسانی ها و ... به صورت رایگان انجام خواهد شد.

شما با انتخاب این روش دریافت خدمات، با هزینه اندک آبونمان ماهیانه صاحب سایت خبری حرفه ای با تمامی امکانات و خدمات در لحظه و منظم می شوید، مثل اینکه نیرویی فنی و خبرنگار مقیم و حرفه ای در مجموعه خود برای نگهداری و ویرایش های دایمی سایت خود(به صورت روزانه) استخدام کرده اید.

هزینه های این خدمات برای یک سایت خبری حدود 400 هزار تومان (هزینه خبرنگار هوشمند با توجه به تعداد منبع خبری محاسبه می شود) به صورت آبونمان ماهیانه نگهداری و تولید خبر می باشد.

در ضمن برای مجموعه های که از این خدمات بهره مند می شوند امکان ارایه خدمات سئو و شبکه های اجتماعی به صورت ارزان قیمت و مقرون به صرفه نیز به صورت قرارداد های مکمل فراهم می شود.

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با ما تماس بگیرید :